Voorjaarscompetitie 2019 - Thuiswedstrijden

THUISWEDSTRIJDEN L.T.C. NOORDWOLDE vanaf ronde 2


RONDE 2

za 13-4-2019 vanaf 13:00 uur
(Gemengd 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 11)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen TULP-GIETEN 1

zo 14-4-2019 vanaf 15:30 uur
(8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen DE LEECHKAMP 1

di 16-4-2019 vanaf 13:00 uur
(Dames Dubbel Dinsdag Middag – 4e klasse – Afdeling 6)
LTCN NOORDWOLDE 2  tegen DE HORNE 1

wo 17-4-2019 vanaf 19:00 uur
(Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 7)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen MILDAM 1

do 18-4-2019 vanaf 19:00 uur
(8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen OERTERP 1

 

RONDE 3

ma 22-4-2019 vanaf 15:30 uur
(8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen DE BONTEKOE 1

di 23-4-2019 vanaf 13:00 uur
(Dames Dubbel Dinsdag Middag – 3e klasse – Afdeling 4)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen ORANJEWOUD 2

wo 24-4-2019 vanaf 19:30 uur
(Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 5e klasse – Afdeling 3)
LTCN NOORDWOLDE 2 tegen IN ET HOOLT 2


RONDE 4

di 7-5-2019 vanaf 13:00 uur
(Dames Dubbel Dinsdag Middag – 4e klasse – Afdeling 6)
LTCN NOORDWOLDE 2 tegen ATW 1

wo 8-5-2019 vanaf 19:00 uur
(Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 7)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen DE HORNE 1

do 9-5-2019 vanaf 19:00 uur
(8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen TRYEGEASTER 1

za 11-5-2019 vanaf 13:00 uur
(Gemengd 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 11)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen DE HERTENKAMP 1

zo 12-5-2019 vanaf 15:30 uur
(8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen MARUM 1


RONDE 5

di 14-5-2019 vanaf 13:00 uur
(Dames Dubbel Dinsdag Middag – 3e klasse – Afdeling 4)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen HAVELTE 1

wo 15-5-2019 vanaf 19:00 uur
(Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 7)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen ATW 1

 

RONDE 6

di 21-5-2019 vanaf 13:00 uur
(Dames Dubbel Dinsdag Middag – 4e klasse – Afdeling 6)
LTCN NOORDWOLDE 2 tegen SVGSE, AFD. TENNIS 1

wo 22-5-2019 vanaf 19:30 uur
(Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 5e klasse – Afdeling 3)
LTCN NOORDWOLDE 2  tegen APPELSCHA 3

do 23-5-2019 vanaf 19:00 uur
(8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen DLTC-DRACHTEN 2

za 25-5-2019 vanaf 13:00 uur
(Gemengd 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 11)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen TIVOLI 1

 

RONDE 7

di 28-5-2019 vanaf 13:00 uur
(Dames Dubbel Dinsdag Middag – 4e klasse – Afdeling 6)
LTCN NOORDWOLDE 2 tegen IN ET HOOLT 2

wo 29-5-2019 vanaf 19:00 uur
(Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond – 4e klasse – Afdeling 7)
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen STEENWIJK 2

za 1-6-2019 vanaf 13:00 uur
(Gemengd 35+ Zaterdag – 2e klasse – Afdeling 11
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen VOEVKE 1

do 6-6-2019 vanaf 19:00 uur
8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42
LTCN NOORDWOLDE 1 tegen LAUSWOLT 2

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 561 432 528

Bezoekadres

Elsweg 16
8391 KB Noordwolde