Voorjaarscompetitie 2019 - Speeldata

06-04-2019 ↗️ Gemengd 35+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 11 HOLLANDSCHEVELD 2 LTCN NOORDWOLDE 1
07-04-2019 ↗️ 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5 MARUM 1 LTCN NOORDWOLDE 1
09-04-2019 ‼️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 3e klasse – Afdeling 4 LTCN NOORDWOLDE 1 HASKERHORNE 1
09-04-2019 ↗️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 4e klasse – Afdeling 6 HAVELTE 2 LTCN NOORDWOLDE 2
10-04-2019 ‼️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 3 LTCN NOORDWOLDE 2 ATW 2
10-04-2019 ↗️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 IJSSELHAM 2 LTCN NOORDWOLDE 1
11-04-2019 ↗️ 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42 ATW 1 LTCN NOORDWOLDE 1
13-04-2019 ‼️ Gemengd 35+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 11 LTCN NOORDWOLDE 1 TULP-GIETEN 1
14-04-2019 ‼️ 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5 LTCN NOORDWOLDE 1 DE LEECHKAMP 1
16-04-2019 ↗️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 3e klasse – Afdeling 4 JUBBEGA 1 LTCN NOORDWOLDE 1
16-04-2019 ‼️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 4e klasse – Afdeling 6 LTCN NOORDWOLDE 2 DE HORNE 1
17-04-2019 ↗️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 3 ROTTUM 2 LTCN NOORDWOLDE 2
17-04-2019 ‼️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 LTCN NOORDWOLDE 1 MILDAM 1
18-04-2019 ‼️ 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42 LTCN NOORDWOLDE 1 OERTERP 1
20-04-2019 ↗️ Gemengd 35+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 11 DE RETURN 1 LTCN NOORDWOLDE 1
22-04-2019 ‼️

8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5

VERPLAATST NAAR 1 MEI !!!

LTCN NOORDWOLDE 1 DE BONTEKOE 1
23-04-2019 ‼️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 3e klasse – Afdeling 4 LTCN NOORDWOLDE 1 ORANJEWOUD 2
23-04-2019 ↗️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 4e klasse – Afdeling 6 ORANJEWOUD 3 LTCN NOORDWOLDE 2
24-04-2019 ‼️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 3 LTCN NOORDWOLDE 2 IN ET HOOLT 2
24-04-2019 ↗️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 IN ET HOOLT 1 LTCN NOORDWOLDE 1
25-04-2019 ↗️ 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42 DLTC-DRACHTEN 1 LTCN NOORDWOLDE 1
01-05-2019  ‼️

8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5
inhaalwedstrijd van 22 april !!!

LTCN NOORDWOLDE 1 DE BONTEKOE 1
07-05-2019 ↗️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 3e klasse – Afdeling 4 STEENWIJK 2 LTCN NOORDWOLDE 1
07-05-2019 ‼️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 4e klasse – Afdeling 6 LTCN NOORDWOLDE 2 ATW 1
08-05-2019 ↗️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 3 ORANJEWOUD 4 LTCN NOORDWOLDE 2
08-05-2019 ‼️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 LTCN NOORDWOLDE 1 DE HORNE 1
09-05-2019 ‼️ 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42 LTCN NOORDWOLDE 1 TRYEGEASTER 1
11-05-2019 ‼️ Gemengd 35+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 11 LTCN NOORDWOLDE 1 DE HERTENKAMP 1
12-05-2019 ‼️ 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5 LTCN NOORDWOLDE 1 MARUM 1
14-05-2019 ‼️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 3e klasse – Afdeling 4 LTCN NOORDWOLDE 1 HAVELTE 1
14-05-2019 ↗️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 4e klasse – Afdeling 6 SLAG '87 1 LTCN NOORDWOLDE 2
15-05-2019 ↗️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 3 TEN WOUDE 3 LTCN NOORDWOLDE 2
15-05-2019 ‼️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 LTCN NOORDWOLDE 1 ATW 1
16-05-2019 ↗️ 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42 OERTERP 2 LTCN NOORDWOLDE 1
18-05-2019 ↗️ Gemengd 35+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 11 BARGERES 1 LTCN NOORDWOLDE 1
19-05-2019 ↗️ 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5 DE LEECHKAMP 1 LTCN NOORDWOLDE 1
21-05-2019 ↗️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 3e klasse – Afdeling 4 EMELWERTH 1 LTCN NOORDWOLDE 1
21-05-2019 ‼️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 4e klasse – Afdeling 6 LTCN NOORDWOLDE 2 SVGSE, AFD. TENNIS 1
22-05-2019 ↗️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 3 LTCN NOORDWOLDE 2 APPELSCHA 3
22-05-2019 ↗️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 NOMI 5 LTCN NOORDWOLDE 1
23-05-2019 ‼️ 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42 LTCN NOORDWOLDE 1 DLTC-DRACHTEN 2
25-05-2019 ‼️ Gemengd 35+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 11 LTCN NOORDWOLDE 1 TIVOLI 1
26-05-2019 ↗️ 8&9-Tennis 17+ Zondag Middag – 1e klasse – Afdeling 5 DE BONTEKOE 1 LTCN NOORDWOLDE 1
28-05-2019 ↗️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 3e klasse – Afdeling 4 IN ET HOOLT 1 LTCN NOORDWOLDE 1
28-05-2019 ‼️ Dames Dubbel Dinsdag Middag  – 4e klasse – Afdeling 6 LTCN NOORDWOLDE 2 IN ET HOOLT 2
29-05-2019 ↗️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 5e klasse – Afdeling 3 SLAG '87 2 LTCN NOORDWOLDE 2
29-05-2019 ‼️ Heren Dubbel 35+ Woensdag Avond  – 4e klasse – Afdeling 7 LTCN NOORDWOLDE 1 STEENWIJK 2
01-06-2019 ‼️ Gemengd 35+ Zaterdag  – 2e klasse – Afdeling 11 LTCN NOORDWOLDE 1 VOEVKE 1
06-06-2019 ‼️ 8&9-Tennis 17+ Donderdag Avond – 2e klasse – Afdeling 42 LTCN NOORDWOLDE 1 LAUSWOLT 2

 

‼️ = THUIS

↗️ = UIT

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 561 432 528

Bezoekadres

Elsweg 16
8391 KB Noordwolde