Gravelbanen zijn weer open!

08 maart 2019


Vanaf zaterdag 9 maart 2019 zijn onze gravelbanen weer geopend. Door het noodzakelijke jaarlijkse onderhoud waren de gravelbanen een tijdje gesloten, maar nu zijn ze, compleet met een gloednieuwe toplaag, weer helemaal klaar voor jullie! Voor wie nog niet heeft gezien wat er allemaal bij het onderhoud van gravelbanen komt kijken: >> Bekijk dit fotoverslag <<

Vergeet niet af te hangen!
Het afhangen (reserveren) van onze tennisbanen kan via de monitor in de gang van ons clubhuis, het kan via onze ClubApp, maar het kan ook via onze website door rechtsboven naast ons menu op de knop INLOGGEN LEDEN te drukken en je aan te melden. 

Tot snel!

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 561 432 528

Bezoekadres

Elsweg 16
8391 KB Noordwolde